temasti - vil ikke ha nr 4 Skrevet 16. mars 2007 #1 Skrevet 16. mars 2007 ... det er visst meg det... Søsteren min traff min "svoger" på byen i natt. Han hadde denne lekre beskrivelsen av meg som person. I tillegg slang han på noen saftige beskrivelser av mine overvektige døtre og tykke babygutt. Vi spiser visst alle for mye kake når det er bursdag... Nå fikk jeg skikkelig lyst til å gå i familiesamlinger i framtiden. Jeg skulle ønske jeg kunne avskrive det som noe ikke verdt å bruke energi på, noe sprøyt fra en egosentrisk, oppblåst besservisser av en pratmaker... Men inni meg er jeg utrolig skuffet og lei meg. Og nå har jeg bitt tenna sammen hele dagen... Sitter her og stortuter, jeg nå!
♥Snulder Skrevet 16. mars 2007 #2 Skrevet 16. mars 2007 For en motbydelig mann..... Hva er det han er så bitter på... og hvorfor lar han det gå ut over deg og dine! Stygt!! Klart man blir lei seg når man hører slikt! Du er bare menneskelig Tonetroll! Klem!!!!!!
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 16. mars 2007 #3 Skrevet 16. mars 2007 Uff og nei, hva enkelte får seg til å si... Men trengte søsteren din å fortelle deg det da? Jeg tror du kan ta det med ro og avskrive det som noe det ikke er verdt å bruke energi på. Er jo så mye annet å bruke tiden på, enn å bekymer seg over en dritt.
Gummelillan Skrevet 16. mars 2007 #4 Skrevet 16. mars 2007 HVis du skal gråte Trollet, så er det bare en ting du får lov til å gråte over; Og det er å ha en slik idiot i familien!!!!!! Spise for mye kake i bursdager....? Makan til sprøyt!!!! Skjønner at du blir skuffet, men lov meg at du ikke hører på sånt tull. Du har noen flotte unger og annet får du ikke lov til å høre på!
Gjest Skrevet 16. mars 2007 #5 Skrevet 16. mars 2007 sånne folk som sier slik har et problem med seg selv.derfor lar di det gå utover di som er best her i verden. hev deg over den tufsen,og fortell at vi er flere som spiser kaker i selskaper.å gi han et kakk der det er vondest!!! du er verdens beste mamma og person.selv om jeg ikke kjenner deg privat,så er jeg blitt kjent med deg her inne.du er super helt inn til margen. klem klem klem og en klem til fra meg.
Superlis Skrevet 16. mars 2007 #6 Skrevet 16. mars 2007 Sender deg en klem og en stor kos,skjønner at du ble lei deg,men som de andre her inne sier: "For en idiot" Blir så oppgitt over hva voksne folk kan få seg til og si!!!!! Enig med klattgogutt gi han et kakk,og få han litt flau neste gang dere treffes. Si at du tar deg et kakestykke,selv om han har problemer med vekta di!!!!! Så får du vel han til og dra på rotur!! Huff og huff dustemikkel..klem og kos igjen
Karomamma Skrevet 16. mars 2007 #7 Skrevet 16. mars 2007 Makan!! Gud så forbanna jeg haddde blitt! For en premietulling! Det er lett å si at du ikke skal bry deg om ham, for jeg vet at du tenker på det likevel. Det gjør i hvert fall jeg, selv om jeg prøver å overse idioter. Hvis han mener at du er overvektig, kan du bare nevne for ham at heldigvis kan overvektige slanke deg. De som er teite derimot.....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå