#HØYgravid# Skrevet 16. mars 2007 #1 Skrevet 16. mars 2007 nå har jeg ENDELIG kommet igang med trening X 3 pr uke - og merker formen er bedre enn på lenge ..... . mange år siden jeg har klart dette!!! Så plutselig nå kommer jeg igang i andre trimester.....! Så håper dette kan gjøre siste del av svangerskapet og tiden etterpå lettere :)
LilleBobble Skrevet 16. mars 2007 #2 Skrevet 16. mars 2007 Skryt til deg fra meg også Har du noen tips til hvordan å komme igang i samme slengen eller, hehe, kunne trengt et dytt i rumpa selv;)
#HØYgravid# Skrevet 16. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 16. mars 2007 Jeg fikk egentlig litt panikk i forhold til det at jeg skal bli tobarnsmor og jeg starter 10 kg tyngre denne runden. Så det var det som gjorde jeg fikk farten opp. Sist trente jeg 3 ganger uken, og var i kjempeform hele svangerskapet. denne gangen er litt verre, men svømmer og går på rolige (gule) timer på sats. s er hvertfall i gang. Startet med 1 gang uken og trappet opp litt etter litt. og nå stor koser jeg meg.Og merker at kroppen allerede er strammet seg opp (tross graviditeten) etter 5 uker med x3 kom ganske sent i gang, men det er ikke mere enn noen timer som skal til, før en merker formen tar seg opp Lykke til Skal jeg anbefale noe, er sats kjempebra. der har de barnepark (tenker på etter baby kommer, er dette veldig fint skal en klare å forsette)
LilleBobble Skrevet 16. mars 2007 #4 Skrevet 16. mars 2007 Takk for tips lambina:) Ettersom jeg allerde er betalende medlem på sats passer jo dette midt i blinken. Dessuten har jeg vel egentlig ingen grunn til å ikke trene lenger heller. Må være motiverende å kjenne at formen kommer seg selv når man er gravid. Lykke til videre du også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå