Gjest Skrevet 16. mars 2007 #1 Skrevet 16. mars 2007 Skal dere bruke det nå framover-hvilket merke? Blei litt oppgitt idag, da jeg bestilte solkrem over tlf(på apotek), og sa jeg skulle ha en det ikke var parfyme i... Niida... Har henta den nå, Seba med. Den er sikkert bra(håper jeg!), men jaggy var det parfyme i den.. Sukk..
Gjest Skrevet 16. mars 2007 #2 Skrevet 16. mars 2007 Hehe, blei noen skrivefeil her... Gikk litt fort..
Bellanotte Skrevet 16. mars 2007 #3 Skrevet 16. mars 2007 Jeg kjøpte babyline sin i fjor. Den som vant testen i f&b. Den var helt ok den, litt vel fet og smøre på men det skal de visst være. Så jeg kjøper nok den i år også jeg.
så var vi 4 Skrevet 16. mars 2007 #4 Skrevet 16. mars 2007 Jeg bruker babyline sin, uten parfyme, det var den som kom best ut i test på grønnhverdag sin solkremtest. De på apoteket er veldig dårlig å informere om parfymerte produkter til barn og jeg ble også anbefalt sebamed sin, men spurte (heldigvis) om de var like gode siden den ikke kom best ut i test...
komplett familie Skrevet 16. mars 2007 #5 Skrevet 16. mars 2007 seba med trodde jeg også skulle være bra, men det er jo parfyme i alt. Det var det jeg kjøpte inn før pjokken ble født! tror jeg hadde kjøpt nytt, evt byttet på apotek - det får du jo hvis du har kvittering... er jo ikke noe særlig med parfyme og sol!!!
Gjest Skrevet 16. mars 2007 #6 Skrevet 16. mars 2007 HI: Fy søren så irriterende! Litt pes da, er en grunn til at jeg fikk tilsendt kremen--- Apotek er et stykke unna... Menmen, får se hva jeg gjør.. Ingen som bruker denne kremen??
Tiddelidu Skrevet 16. mars 2007 #8 Skrevet 16. mars 2007 Jeg har akkurat kjøpt Babyline sin siden den er best i test..
Gjest Skrevet 17. mars 2007 #9 Skrevet 17. mars 2007 Jeg dytter igjen.. Har nå fått bytta seba med kremen, mede noe nytt som het Bamse el noe(apotek). De hadde ikke babyline serien, så da tenkte jeg å prøve bamse serien. dEn kosta 130 og var i d minste uten parfyme... Kan ikke skjønne hva som er vitsen med å ha parfyme i slike produkter for baby!!!!
komplett familie Skrevet 17. mars 2007 #10 Skrevet 17. mars 2007 hei. har ikke hørt om det merke, men så lenge det ikke inneholder parfyme er den sikkert bra. Så bra det ordnet seg for deg, selv om det ble litt pes
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå