MammaDilla Skrevet 16. mars 2007 #1 Skrevet 16. mars 2007 pumpet meg i gårkveld for å trene litt på flaske. Da jeg var ferdig å pumpe holdt jeg flasken litt under lunket vann for å få opp igjen temp. han drakk ikke alt opp, så jeg satte resten i kjøleskap. kan jeg varme det å gi det nå eller er den ødelagt nå?
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2007 #2 Skrevet 16. mars 2007 Jeg hadde nok gitt melken. Reglen tilsier at man ikke skal varme melken to ganger, men i og med at du tok melken rett fra pumpingen til å varmes ser jeg ikke på dette som oppvarming. Grunnen til regelen er at det dannes grobunn for bakterier når melken varmes, men her er jo melken egentlig varm fra før av.
MammaDilla Skrevet 16. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 16. mars 2007 Det ble min konklusjon også. Jeg smakte på den først og den kjentes helt vanlig ut
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå