Gå til innhold

Kan man blande NAN og Nutramigen??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lillegutt reagerer litt på NAN, derfor har jeg kjøpt Nutramigen for å se om det er bedre.Men denne likte han ikke. Skjønner det got for det smakte helt pyton.

 

Så jeg lurer på om noen av dere har prøvd å blande MME?

 

Tenkte kanskje å blande 50/50 og trappe mer og mer ned til Nutramigen.

 

Det er kun til kveldsbruk en og annen gang da puppene er tomme :-(

 

Takker for svar!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet ikke hva Nutramigen er for mme, men snuppa her reagerte også på NAN. Hun spydde mye oftere når etter at hun fikk NAN enn før, da mener jeg spy, ikke gulp. Vi fikk råd fra hs om å prøve collett istedet, og det spyr hun nesten aldri av:)

 

Om du kan blande de to aner jeg ikke:)

Skrevet

Hei!

 

Vi blandet Nan og Nutramigen når vi sku prøve Nutramigen... Og det gikk helt fint. Men det står også på boksen at du kan blande med sukkervann... Det har ikke vi prøvd da.

Skrevet

Vil bare fortelle om vårt syn på Collett... Serina reagerte mer på Collett enn på Nan, og så lukte en 10ganger verre. Men det er vel litt opp og ned fra barn til barn. Nutramigen er en mme som er basert på soya. Det finnes et annet merke du kan prøve også, Propylac (det smaker visst bedre).

Skrevet

Takk for svar!

 

Da prøver vi å blande :-)

 

Ha en fin kveld!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...