Vannmann35 Skrevet 12. mars 2007 #1 Skrevet 12. mars 2007 Hvordan er det man egentlig gjør dette? Dersom man f.eks. legger den ut på Glassmagasinet, hvordan opplyse gjestene om at den er der? Legger man den ved invitasjonen? Vi ønsker oss bl.a. hvitevarer og stereoanlegg... Husker hun ene jeg var i bryllup hos hadde ønskeliste på Glassmagasinet, men ikke hvordan jeg fikk greie på det... Husker jeg synes det var så praktisk - alle vi venninnene gikk sammen og kjøpte et servise til henne som hun ønsket seg. Bedre enn å få masse kakegafler og bestikk man hverken trenger eller ønsker seg...
Mamman til gullet og klumpen Skrevet 12. mars 2007 #2 Skrevet 12. mars 2007 Jeg lurer på om det finnes en egen bryllupsnettside hvor vi faktisk kan legge inn ønskeliste, men er ikke sikker. Kanskje på dittbryllup.no. Da kan dere jo legge inn alt mulig, selv om det er fra forskjellige butikker.
Anonym bruker Skrevet 12. mars 2007 #3 Skrevet 12. mars 2007 Du kan dra til et glassmagasin i nærheten og legge ut ønskeliste. Da får du kikke på varene og skrive opp hva dere ønsker. Dere må da skive det i innbydelsene eller informere gjestene om det. De kan da dra til den butikken dere har ønskelisten og se hva dere ønsker og kjøpe det eller et gavekort.
Vannmann35 Skrevet 13. mars 2007 Forfatter #4 Skrevet 13. mars 2007 Så det er "normalt" å skrive det i innbydelsen? Dvs. virker ikke frekt?
To trollunger + en spire Skrevet 13. mars 2007 #5 Skrevet 13. mars 2007 Vi skrev nederst i innbydelsen at gjestene kunne finne mer info om bryllupet på hjemmesiden vår. Har laget egen hjemmeside gjennom www.bryllupsdagen.no og linket opp mot vårt domene. Veldig praktisk og online opplegg. Her står det informasjon om kirken, festlokalet, ønskeliste, toastmaster o.l. Anbefales veldig!
Vannmann35 Skrevet 13. mars 2007 Forfatter #6 Skrevet 13. mars 2007 Det var en god ide! Min kommende mann er web designer, så det skal jeg foreslå for han:-)
englegutt/2prinsesser+spiren Skrevet 14. mars 2007 #7 Skrevet 14. mars 2007 jeg har lagt inn vår på "bryllupslisten.no" også sier vi det bare til venner og familie som spør.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå