Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

7,5 mnd. når vi er aleine kan jeg ikke gå ut av synet på henne - da skriker hun. vil helst at jeg skal bære henne hele tiden. dersom det er andre tilstede er det ikke noe problem, da er hun ikke sånn. jeg var bortreist 2 dager i forrige uke og hun har vært slik siden da. Noen som har opplevd liknende? utrolig slitsomt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hun er sikkert redd for at du skal reise fra henne igjen.. Vil tro det går over, når hun merker at du ikke reiser fra henne igjen..

Skrevet

Jenten vår er akkurat lik. Hun kan sitte i stolen sin og se meg på kjøkkenet, men hvis jeg går til vasken som er utenfor hennes syn så hyler hun.

Har lest at mange barn blir mamma/pappadalter i 7-8 mnds alder. Håper det går over snart..

Skrevet

Sikkert seperasjonsangsten som har kommet over henne. Den kommer i denne tiden og varer som regel noen mnd. Martin er også veldig opptatt av at jeg er tilstede og hvis jeg går begynner han å lete etter meg.

Skrevet

noen mnd.... Uff det hørtes lenge ut... Men godt å høre at det er normalt!

Skrevet

sånn er jneta mi blitt også,men hun er bare 5 mnd da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...