Anonym bruker Skrevet 11. mars 2007 #1 Skrevet 11. mars 2007 skal snart ut og fly noen som har noen gode råd. tenker på ørene så ikke hun skal få vondt en kort flytur skal bare til glasgow..
jolanda Skrevet 11. mars 2007 #2 Skrevet 11. mars 2007 vet ikke om du ammer,men i det flyet stiger event amme eller gi flaske
Anonymium Skrevet 11. mars 2007 #3 Skrevet 11. mars 2007 amm henne når flyet stiger, og når det lander. Svelgingen hindrer trykk i ørene.
corleone Skrevet 11. mars 2007 #4 Skrevet 11. mars 2007 Har reist mye med fly med eldstejenta mi, fra hun var baby. Kan ikke huske at det var nødvendig å gjøre noe spesielt og hun gren aldri. Du kan jo prøve å gi henne smokk, synes jeg husker det fra en plass.
mai mammaen til to Skrevet 11. mars 2007 #5 Skrevet 11. mars 2007 du bør amme henne på vei opp og ned..om du ikke ammer så gi henne smokk eller flaske.. vi var på tenerife for noen uker siden... da vi tok flyet hjem hadde jeg smertestillende for babyer med meg inn på flyet.. det var bra fordi det var en gutt der som fikk kjempe vondt i ørene..sånn helt plutselig..(over 4 timer etter at vi hadde lettet) så han fikk sånne av meg da.. de har ingenting sånt på flyene.. men du skal jo ikke så langt da.så det er jo ikke så farlig for deg....
Anonym bruker Skrevet 11. mars 2007 #6 Skrevet 11. mars 2007 takk for svar:) det er det jeg har hørt oxo da gir jeg flaske..
Anonym bruker Skrevet 11. mars 2007 #7 Skrevet 11. mars 2007 nei skal ikke det men kunne jo fårhøre meg litt rundt....
Hanne og jentungen Skrevet 11. mars 2007 #8 Skrevet 11. mars 2007 Jeg kjøpte også inn nesedråper, rhinox tror jeg. Man skal helst ikke bruke disse til daglig, men det er greit å være sikker på at babyen ikke er tett i nesen når du flyr. Hadde både pupp og flaske i bakhpne, men hun sov det meste av turen.
Anonym bruker Skrevet 11. mars 2007 #9 Skrevet 11. mars 2007 oki det skal jeg ha i tankene:) takker for svar:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå