Har en av hver-full stopp nå=) Skrevet 9. mars 2007 #1 Skrevet 9. mars 2007 jeg har blitt innvitert i 25 års dag om 3 uker,men føler det er litt tidlig kanskje..?? Snuppa er 3 uker nå..!
Gjest Skrevet 9. mars 2007 #2 Skrevet 9. mars 2007 Så fort babyen kan ta flaske så er det vel greit å kunne ta seg en fest!
Tiddelidu Skrevet 9. mars 2007 #3 Skrevet 9. mars 2007 Jeg var borte noen timer første gang han var 5 uker. Jeg drakk ikke, og var kun 5 min unna. Gikk greit det. Første gang jeg tok meg en fest var sist fredag, han er 6 mnd. Kunne sikkert gjort det før, men har ikke hatt "behov" for det, og jeg ammer, så.. Du må jo ikke ta den helt ut kanskje?
2 prinsar å 1 prinsessa;) Skrevet 9. mars 2007 #4 Skrevet 9. mars 2007 Heilt enige, eg va ude då an va 6 uger. Jekk kjempefint, di såve jo så mye då di e så små Elle min jor jaffal d;p
Mari+Lukas06+Vilde08*fødeklar Skrevet 9. mars 2007 #5 Skrevet 9. mars 2007 Var 2 mnd. Amma da og han tok flaske. Så jeg pompa meg bare når jeg kom hjem :-)
Har en av hver-full stopp nå=) Skrevet 9. mars 2007 Forfatter #6 Skrevet 9. mars 2007 Flake tar hun..jeg ammer bare om nettene for jeg har ikke nok til og gi henne på dagene...Så hun får flaske hver dag så det er jo ikke noe problem.. Jaja jeg kan jo tenke litt på det! Jeg orker ikke sitte på en så stor fest med masse fulle folk rundt meg hvis jeg ikke kan følge strømmen! Er ikke så glad i fulle folk når jeg er edru =)
SpiseLise Skrevet 9. mars 2007 #7 Skrevet 9. mars 2007 Vi gikk ut en måned etter fødselen faktisk, for samboeren min hadde bursdag. Tok bare et par glass vin, og det gjør jeg fortsatt når jeg går ut (hun er 6 mnd).
Anonym bruker Skrevet 9. mars 2007 #9 Skrevet 9. mars 2007 Jeg ventet til babyen var 4 mnd, men da blei det en skikkelig fyllefest og! Men dere som ikke ammer kan jo bare gjøre det før!
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 9. mars 2007 #10 Skrevet 9. mars 2007 Når det er greit for deg og babyen, så er det vel greit. Selv har jeg vært litt vel "hønemor" og venta til jeg er ferdig og amme...dvs til de var ca 1 år. Nå har jeg ei jente på 6 uker, og var for første gang borte i mer enn ti min idag når jeg skulle til tannlegen for å rotfylle...
Gjest Skrevet 9. mars 2007 #11 Skrevet 9. mars 2007 Gå ut og ha det moro, ta en drink for meg! Hehe...
Mari+Lukas06+Vilde08*fødeklar Skrevet 9. mars 2007 #12 Skrevet 9. mars 2007 Tillab: Kan gjøre det for deg i morgen :-) hehe
Har en av hver-full stopp nå=) Skrevet 9. mars 2007 Forfatter #13 Skrevet 9. mars 2007 Skal ta en drink for deg ja =) Har jo veldig lyst og gå da det er en av mine beste venner som innviterer til fest... Alt hadde vært bedre hvis sambo ikke var innvitert!!Han er SUPER flink med barna våres,men snuppa har det bra hos mor og!
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 9. mars 2007 #14 Skrevet 9. mars 2007 Ja, herlighet. Det kommer sikkert til å bli kjempe kjekt!!:)Blei nesten litt misunnelig:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå