Gå til innhold

Går og venter på morsfølelsen....


Anbefalte innlegg

Skrevet

det er over 3 uker siden jeg fødte et vakkert velskapt barn, men morsfølelsen har ikke kommet enda. Jeg elsker barnet mitt, men den overveldende morsfølelsen glimrer med sitt fravær. Sist kom den ikke før 8 uker etter fødselen, trodde det skulle komme med en gang denne gangen. Føler det som om jeg er litt rar som ikke føler dette med en gang.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den kommer nok skal du se. Tok tid for meg også......

Skrevet

Fikk ikke morsfølelse før etter noen mnd. veldig forskjellig fra kvinne til kvinne. Den dukker nok opp etterhvert:)

Skrevet

du ække rar, slik er det for oss fleste. De to første døgnene etter at jeg har født sønnene mine, har jeg nesten ikke orket å "gjøre noe" med dem annet enn det nødvendige. Følt at jeg har bært de i ni mnd og trenger et lite pusterom. Men morsfølelsen kommer mer og mer etter som du lærer barnet ditt å kjenne og blir da sterkere for hver dag som går ;)

Ikke føl deg rar, det er bøkene som hyper opp det der med morsfølelse. Tror at de aller fleste har det slik som du (oss).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...