Gå til innhold

Hjelp !! Trenger tips til musikk .


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal gifte oss ute og vi vil ikke ha tradisjonell musikk når jeg kommer gående.. Kan noen komme med forslag til musikk. Synes dette er fryktelig vanskelig.

 

Trenger vi musikk etter vielsen eller holder det med musikk før ??

Hvordan ville dere gjort dette ?

 

Takk på forhånd :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En venninne av meg giftet seg ute, og da var det et par felespillere som gikk foran og spilte... Det var veldig fint! Husker jo selvfølgelig ikke melodien, men det var en ganske kjent en... Tror kanskje den heter noe med brudemarsj - og hardanger....(??), tror også den er norsk.

Skrevet

Vi tar det på cd , tror jeg :)

Men hva kan vi spille ? Jeg tror det må være en ballade av en slag men hvilken passer til inngangen til en slik seremoni (ikke kristent)

Skrevet

heia. vi skal gifte oss ute. felemann som skal spille Air av Bach til inngang. å en bryllups marsj til utgang. en fra Telemark. litt sånn lystig tone..

Skrevet

Vi skal ha "Brudemarsj fra Løddingen" av Halvdan Sivertsen.

 

Skrevet

Everybody's Free (To Feel Good) - Quindon Tarver Fra Romeo og Juliet filmen med Leonardo Di Caprio eller Kissing You (Love Theme From Romeo And Juliet) - Des'ree. Kjemperomantisk!!!!!!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...