Gå til innhold

Noen med tips til god barnehagevogn å sove i?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jenta vår begynner i barnehage til høsten og tenker derfor å kjøpe en ekstra vogn så vi slipper å dra den ene vogna vi har fram og tilbake. Hun er da 1 år. Det finnes så mange forskjellige vogner, noen som har forslag?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi drar den ene vognen frem og tilbake - ikke så fornøyd med den vi har, men anbefaler deg til å kjøpe en som det er litt lengde på. Synst barn fra 1år til 2år vokser noe veldig i lengden. Bare et lite tips:)

Skrevet

Simo kombi (uten bagen selvfølgelig..) eller Simo sportstrille. Masse med plass og du får brukt Voksi - om du gjør det da.

Skrevet

Simo kombi heilt ypperlig til det formålet!! Sportsvogn delen. Brukte den selv i barnehagen til førstefødte, og hun sov i viogna til hun var 3år uten problemer. God plass til pose, dyne og hva det måtte være.

Tror det er mange brukte simo vogner på markedet..

Skrevet

Helt enig med mammsen06. Det er massevis av brukte Simo-vogner til en rimelig penge på finn.no.

Skrevet

Takk for svar. Blir nok å holde utkikk etter brukte simo vogner på finn.no ja.

Skrevet

Vi kjøpte en gammel, brukt Simo vogn som junior sover i i barnehagen, og det går veldig bra... Vi får se om vi kan bruke den vognen til snuppa når hun begynner i barnehagen om ett års tid, eller om junior fortsatt sover på dagtid da (han er bare 19 mnd nå).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...