♣jolanta♣ Skrevet 6. mars 2007 #1 Skrevet 6. mars 2007 I går valgte jeg å ha en liten samtale med min nærmeste leder for å forklare situasjonen. Jeg sa at jeg jeg nok kom til å være litt til og fra jobb den nærmeste tiden og at jeg hadde det litt tøft med meg selv. Jeg fikk bare positive tilbakemeldinger og at jeg nå måtte tenkte på meg selv - jobbe kunne jeg gjøre mer enn nok siden. Måtte føle på meg selv om jeg hadde behov for en dag med egenmelding hvis dette ble for slitsomt osv. Ble det spørsmål fra de andre rundt meg skulle hun ta seg av det - uten å si noe som helst. Og det stoler jeg på. Hun ønsket meg masse lykke til! Å - så glad og lettet jeg ble. Dette har surret rundt i hodet mitt lenge nå om jeg skulle si noe eller ikke. Nå er jeg glad for at jeg likevel valgte å si noe om det. Måtte bare fortelle det altså!
katma Skrevet 6. mars 2007 #2 Skrevet 6. mars 2007 Så bra da! Det må være utrolig deilig å få så god tilbakemeldling:) Nå kan du senke skuldrene og slappe av for det i alle fall..
Millerine Skrevet 7. mars 2007 #3 Skrevet 7. mars 2007 Da er du et steg videre da! For psyken har det utrolig mye å si, du slapper mer av. Flott gjort av deg, ikke lett å manne seg opp til noe man har grublet på en stund. Det er så sårt og personlig å fortelle om dette, så det sitter langt inne. MASSE Lykke til på UL i dag!!!!!!!!!!! Klem
Emma*den lykkelige venter Skrevet 7. mars 2007 #4 Skrevet 7. mars 2007 Så bra med støtte og oppbacing fra sjefen. Senk skuldrene og ta vare på deg selv nå. Lykke til på UL :-))))
♣jolanta♣ Skrevet 7. mars 2007 Forfatter #5 Skrevet 7. mars 2007 Takk skal dere ha, jenter! Er glad dere finnes her inne C";) Det blir fortsatt stikking på meg da - fram til søndag og ny UL på mandag. Så får jeg se hvordan ståa er. Vi har alle spennende tider framover. Klemmer fra
finetine Skrevet 7. mars 2007 #6 Skrevet 7. mars 2007 Så fint:o) Jeg har også bare hatt positive opplevelser fra sjefen min ved å være åpen om IVF. Da skjønner hun også bedre hvorfor det kanskje kan være vanskelig å prestere 100% alle ganger, eller når jeg er veldig emosjonell. Og det har jeg vært den siste tiden for å si det sånn......... hihi kunne fått Oscar i hvilken som helst film hvis det skulle ha vært noen gråte-scener
♣jolanta♣ Skrevet 7. mars 2007 Forfatter #7 Skrevet 7. mars 2007 Ja, du kan jo sende en henvendelse til Hollywood om de trenger noen..... C";) Med ekte tårer... Det er godt å høre om fler som tar til tårene - jeg brast i gråt med en gang jeg kom hjem fra jobb i dag. Jeg var helt ferdig jeg. Lykke til videre du og da!! Hvor langt er du i prosessen, forresten? Jeg er litt sløv og klarer ikke å følge så detaljert med alle, skjønner du C";) Klem fra
Coma Skrevet 7. mars 2007 #8 Skrevet 7. mars 2007 Så deilig å ha det "problemet" ute av verden:) Bra at lederen din var så forståelsesfull! Selv er jeg veeeeldig i tvil om jeg skal fortelle noe på jobben, så jeg synes det er fint å lese andres erfaringer ang. dette:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå