Gå til innhold

Verdens beste side for jenteorgasmer og jenteonani!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Helt tilfeldig har jeg funnet en side som tar for seg jenter/kvinners orgasme, og mastubering/onani. Den er bare fantastisk!

 

Siden ble startet i Australia av en kvinne, og hun har klart å få med hundrevis av lekre kvinner/jenter som får et rom for seg selv, i en stor generøs seng, for å onanere seg til orgasme slik de pleier å gjøre når de er alene, men vel vitende om at det er et kamera der.

 

Det fine av alt er at siden er SERIØS, den har ikke pornopreg, det er helt vanlige jenter/kvinner som har blitt med på "prosjektet". Noen av de er nok litt sjenerte, for noen av de onanerer uten å ta av seg truse eller skjørt/shorts, bare gnir seg med handa nedi.

 

Jeg ble nesten helt satt ut av denne siden, og ikke minst, jeg ble dritkåt...enda jeg regner meg som hetero..;o)

 

Det er noen gratisklipp man kan se, men ellers så er det abonnement. Jeg har tatt et månedsabonnement, skal kose meg fælt med denne siden noen uker;o)

 

web adressen ja....den er: http://www.ifeelmyself.com

 

Kos dere!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

denne siden virket jo bare utrolig bra, må si at jeg har det akkurat på samme måte, men jeg føler meg ganske kåt her jeg sitter:) tror jeg må ned å leke litt med henne. lurer på om det er flere som har det på samme måte:)?

Skrevet

Ja, ikke sant? Siden har også masse klipp med to jenter som onanerer hverandre, ikke så litt opphissende å se på det heller.;o)

 

Det som jeg syns er så fint, er at jentene onanerer så NATURLIG og ekte. De bare er seg sjøl, og nyter å onanere seg til de sterkeste orgasmer. Uten faking og annet stash som man finner på pornosider.

Skrevet

Veldig bra side..

Helt utolig hvor opphisset man blir.

Fikk lyst til å onanere selv jeg.

 

Rart man skal tenne så og få lyst til å ha en "avtale" med ei jente selv om man er godt gift..

 

Skrevet

Takk for tipset :-) Kanskje jeg for første gang i mitt liv skal joine en betal-side???

Skrevet

utrooolig digg side!!!!

Skrevet

virus? får man det? og er det bare og laste ned? betaler man ikke noe?????? håper på fort svar:) er kjempe kååååååt!!!!!!!!

Skrevet

bildet blir ikke klart....... hvorfor???

 

Skrevet

En skikkelig fin side:) Elsker å se andre jenter som koser med seg selv, jeg! Det beste er at jentene der er vanlige jenter med former og pupper uten silikon... hvor mye koster det i norske kr for en mnd? oOg går det an å bare joine for en mnd??

Skrevet

Herregud så kåt jeg ble av denne siden!! Har aldri vært borti noe lignende!

 

Til deg over: Det kostet ca 120 kr for en måneds abonnement. Vel verdt det!

Skrevet

åååå.jeg såg på dn free klippet,noe så deilig å se på.kjennte at det pirret i musa.må se litt mere på noen sider å ta å onanere litt....men må nok studere noen sider først.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Denne siden er så bra, at den fortjener og dyttes litt opp...

Skrevet

jeg gikk inn på denne...og så på kvelden brukte typen pcen min og så skulle han av en eller annen grunn 'rydde' i loggen og da fant han linken og ..spurte om jeg hadde vært inne på den... Kunne jo ikke nekte akkurat og han ble så ivrig og jeg kunne se han ble kåt nesten med en gang (bare ved å tenke på at jeg hadde vært inne på en pornoside..rare menn!) og det gikk ikke lenge før han begynte å kjæle meg på puppene og fant veien ned i trusa. Og han var sååå kåt! Jeg trengte ikke gjøre noe med han, der var han klar gitt...og vi hadde DEN skikkelige omgangen på sofaen så bordet veltet med kaffekopper utover bordet og han flenget opp skjorta mi. Pikken var hard som en stokk og han snakket mer "dirty" enn han pleier... Var veldig opphissende på meg også... Men litt rart, for vi har vært sammen et år og denne sexen var liksom helt annerledes enn før. han var liksom mye råere og så sinnsykt kåt, gryntet og knulla så hardt og kom eksplosivt..

Så... ja denne siden gjorde virkelig underverker for oss-selv om vi ikke har brukt den!:)

Skrevet

heisann!

er det noe galt med meg siden jeg ikke tenner på dette? jeg har aldri hatt en orgasme tror jeg.

Har et helt vanvittig fint sexliv men for liksom aldri til og komme! noen som har noen råd om hva jeg bør prøve å gjøre? har virkelig lust å oppleve dette. Og det har helt klart typen min også lyst til, men jeg kan ikke fakeè for jeg vet jeg ville bli gjennomskuet!

Vær så snill..noen med råd?

 

tplv

Skrevet

det er nok ikke noe galt med deg. Vi er jo veldig forskjellige. Jeg har heller aldri hatt orgasme og er over 30 år. Har en deilig mann og vi har et godt sexliv, jeg har nesten altid lyst men får aldri til å komme. Har vært sammen med ganske mange menn tidligere og har aldri fått det til da heller...

Håper det(jeg) er dag kommer...

Lykke til du også!!

Skrevet

oioioi.det var deilig å se på

Skrevet

Syntes egentlig det er ganske opphissende å lese på disse sidene. Ganske mange kåte gravide her.

Det blir anbefalt en del sexsider som jeg har prøvd å gått inn på, men man må jo innstallere programmet i pc'en og det tør jeg ikke. Etter at jeg har vært inne og kikket litt på disse sidene har jeg fått så mye feilrapporter på pc'en. Innimellom får jeg tilbud om en "cleanerside" hvor jeg kan teste om jeg har vært inne på "farlige sider". Tok en test en gang og da kom det opp hvilke sider jeg hadde vært inne på og at jeg burde rense maskinen min og dette kostet jo selvfølgelig en del å laste ned. Det var jo litt flaut at det kom opp hvilke sider jeg hadde vært inne på. Går det an å fjerne dette på et vis som ikke koster noe. Har vært inne og slettet leserlogg men vet ikke om jeg fikk fjernet det da.

 

Tør ikke gå inn på flere sider hvis andre som bruker pc'en kan se hva jeg har vært inne på. Syntes egentlig at det var litt spennende å sjekke disse sidene, og etterpå gå opp og kose litt med mannen min. Da var jeg skikkelig klar.

Skrevet

Sukk, ble helt satt ut, jeg! Men er redd det at jeg er inne på denne sia skal gjøre at det popper opp div. greier på dataen uten at jeg vil det... Og har lyst å melde meg inn, men er litt flau for det også... Har ikke lyst til at andre skal vite om det, men kan mannen min finne ut av det hvis jeg ikke har lyst at han skal vite det..? Hvordan betaler man for medlemsskap?? Håper på snarlig svar, for dette var virkelig frastende..! ;)

  • 2 uker senere...
Skrevet

Åhh...det ble 2 orgasmer gitt:) deilig:) takk for godt tips!!

Skrevet

Må ha litt mer action jeg...

Skrevet

åj, åj, åj:):) du sa at det er noen gratisklipp også? hvordan finner jeg dem? må man være medlem for å se dem også??

Skrevet

likte sida kjempe godt, og tenkte jeg også skulle ta et mnd abonnoment. Jeg er jo bifil og syns det er drit deilig og se på damer som leker med seg selv eller med hverandre. Mmmm, nå skal jeg kooose meg frammover ;0)

Skrevet

Flott å få slike gode tips altså!!

 

Si fra hvis du vet om flere sider;)

 

  • 1 måned senere...
Skrevet

Wow... skikkelig deilig å se på, jeg er såååå kåt! Ikke er jeg gravid enda heller, men de siste dagene har jeg bare boblet over av våthet og kåthet... hihi.... skal melde meg inn for en måned, bonus til meg når jeg blir gravid hihi.... deilig å se at de på gratisklippet kommer med slike lyder og onanerer slik jeg gjør det selv! Har følt meg litt "unormal" egentlig, men dette var jo pirrende!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...