Gå til innhold

3d ul. Majorstuaklinikken - lege kontra radiograf


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har vært på 3d ul hos radiograf - ikke lege, evt vil dele erfaring. Bestilte time på majorstuaklinikken i dag, og da hos radiograf - ikke gu. Fikk beskjed om at da fikk jeg flere bilder, men ikke samme medisinske vurdering. Noen med erfaring?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi var hos sonograf (hvis det er det du mener) på Majorstua klinikken forrige uke. Følte ikke at vi trengte noen medisinsk vurdering siden det ble gjort på den ordinære UL.

Fikk mange fine bilder/ film, og sonografen brukte god tid...

Skrevet

Hei, ja jeg har fått flere svar inne på 3tri, så jeg har nok bare hørt feil. Sonograf-ikke radiograf. Men jeg beholder timen min hos sonograf da, føler litt som deg at jeg ikke trenger ny medisinsk vurdering siden dette ble gjort på ordinær ul. Som jeg gleder meg tilå se lillejenta vår igjen....selv om det enda er leeeeeenge til. 5 uker!!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...