Gjest Skrevet 5. mars 2007 #1 Skrevet 5. mars 2007 Hei og hopp! Er det noen som vet forskjellen på springfjær madrass og fibermadrass? Må innrømme at jeg ikke har peiling på disse madrassene, vet ikke hva jeg bruker selv engang:) Noen som vet hva som er best for en nyfødt baby? Regner med at jeg skal bruke den samme madrassen til barnet frem til den får en stor seng med vanlige mål.
Gjest Skrevet 5. mars 2007 #2 Skrevet 5. mars 2007 er ikke fibermadrass "bare" fiber? jeg ville anbefalt fjærmadrass med en overmadrass som kan vaskes (eller har trekk) Jg er førstegangs og har ingen erfaringer selv, men det er fjærmadrass jeg har blitt anbefalt av venninner/søstre etc som har barn. Og den ble brukt frem til barnet hadde blitt så stor at det kunne ligge i vanlig seng
Gjest Skrevet 5. mars 2007 #3 Skrevet 5. mars 2007 Tror jeg ville satset på en fibermadrass. De små trenger madrasser som er litt harde. Vi har hatt dracofiber (tror jeg det het?) til våres to og de har vært gode. Regner med å kjøpe det samme denne gangen også. De madrassene passer til sprinkelseng/reiseseng og kan brukes til barnet er ca 2-3 år gammelt.
Gjest Skrevet 5. mars 2007 #4 Skrevet 5. mars 2007 he he nå vart jeg også nysgjerrig.. hva er fibermadrass? Porolon?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå