☆Lille my* Skrevet 4. mars 2007 #1 Skrevet 4. mars 2007 Får jeg komme inn hos dere? er 12 fullgåtte uker i dag=) endelig=) I går da jeg tørka meg fikk jeg litt blod på papiret, litt lyserødt og noe mørke klumper! det var veldig lite men jeg så godt at det var blod! Har ikke smerter bare mensmurringer som jeg har hatt hele veien. Er det normalt med slik blødning eller kan det være sa på gang??
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ i magen Skrevet 4. mars 2007 #2 Skrevet 4. mars 2007 Når det bare er litt og du ikke har vomdt er det nok ikke noe farlig. men det er sikkert lurt å si fra til legen/jm for sikkerhetsskyld:) Kanskje får du en ekstra ul på kjøpet:)
☆Lille my* Skrevet 4. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 4. mars 2007 Jeg ringte sykehuset men de ville ikke sjekke meg så lenge det var lite blod og jeg ikke hadde smerter! må bare gå å være bekymra:(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå