7 oktober- ble mamma 6 okt=) Skrevet 1. mars 2007 #1 Skrevet 1. mars 2007 I går da jeg skulle stelle mini for kvelden la jeg han på magen ...lot han ha hånda å sparke fra mot... gjett hvem som krøp sseg framover da??? morro! så nå blir det trening framover!!!
Sebra Skrevet 1. mars 2007 #2 Skrevet 1. mars 2007 Så gøy. Jenta på snart 6 mnd hun rygger. Har ikke funnet ut hun skal framover. Kommer nokk det å med tid og stunder.
Anonym bruker Skrevet 1. mars 2007 #5 Skrevet 1. mars 2007 ikke får å være kip nå altså... men det gjorde datteren min når hun var 2-3 mnd og... men hun begynte ikke krype før hun var 8 mnd
Anonym bruker Skrevet 1. mars 2007 #6 Skrevet 1. mars 2007 Samme her..ikke for å være kjip, men min på 2 uker gjør det samme. Hun har et skikkelig krypeinstinkt. Elsker å prøve og øve, og fryder seg (ser det ut til) når en legger noe bak beina så hun får tak til å åle seg fremover. Når det er sagt, skal vi ikke øve på dette allerede nå, men det er flott at du lar din på 5 mnd gjøre det. Jeg gjør det kun når dersom hun strever fryktelig på stellematta og kommer med "gledesknirk" når hun kommer seg fremover v hjelp av støtte.
Anonym bruker Skrevet 1. mars 2007 #7 Skrevet 1. mars 2007 Ikke for å være kjip heller men det har også min gjort fra han var bare noen uker.
7 oktober- ble mamma 6 okt=) Skrevet 1. mars 2007 Forfatter #8 Skrevet 1. mars 2007 mini har jo og gjort det fra tidlig av.. men det er mye mer målrettet og bevisst nå.. griper etter ting og skal fram for å hente ting.. kryper mot ting og blir glad når han får tak i det liksom.. synes det er kjempe gøy jeg:=) også åler han seg sideveis av seg selv:=) det er jo ikke kjipt det dere anonyme skriver..hvorfor annonyme i ett sånnt tema forresten??? ;=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå