Gå til innhold

Sambo har gitt et stort glass fruktpure til kveldsmat..........


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg dro på butikken, og i mellomtiden ga sambo babyen kveldsmat. Babyen er 4,5 mnd. Vi har nylig begynt å gi grøt til kveldsmat. Ellers får han pupp. Han bruker å få litt pure med sammens med grøten. Men gi babyen et stort glass fruktpure? Unnskyldningen var at han ikke vet hva jeg pleier å gi til kveldsmat. Dessuten ble jeg jo så lenge borte.....Jeg måtte da svare at menyen er ganske stor. Mm og grøt. Og sist jeg sjekka, funka mobilen min.

 

Skal jeg le eller gråte? Får bare håpe at den lille ikke får mageknip eller noe sånt av dette.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Haha, disse pappaene;)

Tror nok det skal gå bra jeg, og lille er nok superfornøyd;)

Skrevet

Det går nok bra;-) - Pappaer er pappaer - en egen rase vi nok aldr får gjort noe med

Skrevet

Går sikkert bra, men kanskje litt forbigående mageknip. Ikke nødvendig med grøt i kveld, da.....

Skrevet

Det går så bra så! Hvis babyen din er lik min så slukte han nok glasset før pappaen fikk sukk for seg, er visstnok veeeldig godt;-)

Skrevet

Ja, det er vel bare å ta det hele med et smil. Babyen var storfornøyd han. Og storebror også, fordi pappa hadde gitt lillebror sååååå masse mat........flinke pappa........:-)

 

 

Skrevet

he, he, sånn er pappaer:-) Her fikk tulla ett gass med kald middagsglass istenen for grøt som vi pleier til frokost en gang. Hun var strålende fornøyd!!! Sambo forsto ikke hva som kunne være galt med det;-)

Skrevet

Går helt sikkert bra :-)

Her har pappa'n gjort så mye rart at jeg har funnet ut at pappa'n gjør det ikke feil.. Bare anderledes.. hehe

Skrevet

Kan faktisk være veldig bra å la pappa ordne opp på egenhånd! Dette er en bagatell...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...