nybakt_mamma Skrevet 27. februar 2007 #1 Skrevet 27. februar 2007 blir sprø.. . . spiser nesten hele tiden. blir liksom aldri mett. var veldig flink til å begynne med. da spiste jeg bare brød med leverpostei, hadde vel litt dilla på det. prøver å tenke på at jeg overfører alt til min lille bebis. jeg var 65 kg før jeg ble gravid og nå er jeg 74,8kg. er 25+2 på vei. og 178 cm høy. noen som har noen gode råd??
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2007 #2 Skrevet 27. februar 2007 Hva med å prøve å drikke mye vann og fylle opp magen med grønnsaker? jeg har det omvendte problemet, og har gått mye ned ivekt pga hyperemesis, men fikk beskjed om å drikke masse, for det var det babyen trengte mest. Deretter fikk jeg "forbud" met å spise ting som metter mye men har lite kalorier, som f. eks gulerøtter (som er SÅ namme!). Tenker at omvendt tips kan være noe for deg da? Men så lenge ikke legen din synes du legger for mye på deg, trenger du nok ikke være bekymret. Før du ble gravid var du jo relativt tynn sånn jeg ser det?
nybakt_mamma Skrevet 27. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. februar 2007 takk for rådet. syns ikke jeg er/var så tynn. har runde former.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå