ana baroma Skrevet 27. februar 2007 #2 Skrevet 27. februar 2007 hehe, biomor er jo den biologiske moren, jeg bruker det ikke så ofte tror jeg, men det brukes for å lettere vite hvem man snakker om her inne... Min mann har en sønn fra før, han er et særkullsbarn, mens vårt felles barn blir nettopp det, fellesbarnet:)
Gjest Skrevet 27. februar 2007 #3 Skrevet 27. februar 2007 Biomor= biologisk mor Særkullbarn er barn som to foreldre har felles, som du og mann din.De barna deres er særkullbarn.
Gjest Skrevet 27. februar 2007 #4 Skrevet 27. februar 2007 sorry, feilinfo. Kan jeg skylde på rengjøringsartikler?
Puncky med nr tre i magen Skrevet 27. februar 2007 Forfatter #5 Skrevet 27. februar 2007 hehe, den er god! Skyld på rengjøringsartikler du. Men da forstår jeg tror jeg. Særkullsbarn er altså det samme som stebarn altså!
Gjest Skrevet 27. februar 2007 #6 Skrevet 27. februar 2007 Ikke helt. Hans særkullsbarn er dine stebarn. Og dine særkullsbarn er hans stebarn.
Puncky med nr tre i magen Skrevet 27. februar 2007 Forfatter #7 Skrevet 27. februar 2007 ok. Den måtte tygges litt på, men nå forstår jeg. Huff, jeg håper jeg slipper å måtte sette meg skikkelig inn i det. Etter å ha lest her inne er jeg enda mer takknemlig for det jeg har.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå