Lykkeligmammatiltre Skrevet 27. februar 2007 #1 Skrevet 27. februar 2007 Jenta mi skal ta reisevaksiner på torsdag, hun er forkjølet, noen som vet om det gjør noe, vil de virke like bra allikevel?
annie-77 Skrevet 27. februar 2007 #2 Skrevet 27. februar 2007 Hei. Når vi vaksinerte var de ganske strenge på dette, måtte i hverfall være 1 uke siden småen sist hadde hatt feber. Fordi de små kan bli sykere av forkjølelsen om de får vaksine samtidig. Ring og hør med dem, så slipper dere en evt. bomtur.
Lykkeligmammatiltre Skrevet 27. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. februar 2007 hun har ikke feber, bare forkjølet,noen om vet da?
Nickeguri Skrevet 27. februar 2007 #4 Skrevet 27. februar 2007 Jeg ville ha utsatt vaksineringa hvis jeg kunne. Jeg har lest at det er noe høyere sannsynlighet for senskader av vaksiner hvis man vaksinerer mens immunforsvaret er svekket. Men en del leger vil nok si at dette ikke har noe å si, så her strides de lærde. Det er et eget forum som heter vaksinedebatten her på Din Baby. Der er det mange som har satt seg inn i vaksinering. Kanskje du kan legge inn innlegget ditt der også, eller kanskje du finner aktuell info der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå