firemerkersmør Skrevet 26. februar 2007 #1 Skrevet 26. februar 2007 Er det ok å ta kromtabletter når man ammer? Vil teste om det hjelper på søtsuget. Tassen er 9 mnd, så nesten bare amming om morgenen. Får nesten ingenting av næringen sin fra melka lengre.
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2007 #2 Skrevet 26. februar 2007 det lurer jeg også på, har kjøpt en pakke på helsekost, og de trodde det ikke gjorde noe siden det ikke stod noe på pakken, men er litt usikker, gutten min er 6mnd. hadde vært greit å få slutt på søtsuget, som er enormt stort for tiden!! noen som vet???
Expat Skrevet 26. februar 2007 #4 Skrevet 26. februar 2007 Man kan ta som vanlig mineraltilskudd (55mg) men ikke de 200mg tablettene. Du kan finne ut masse forskjellige verdier på kellymom.com
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå