currrly Skrevet 26. februar 2007 #1 Skrevet 26. februar 2007 er d noen som har erfaring m å reise til utlandet så tidlig?
Gjest Skrevet 26. februar 2007 #2 Skrevet 26. februar 2007 Min eldste var 20 dager og min yngste 11 dager da vi reiste til utlandet - som for vár del er Norge. Bor i Spania. Ikke noe problem. Alt avhenger av nár pá áret du reiser, og hvor du skal. Anbefaler f.eks. ingen á dra til Sevilla i august. Spania er varmest i august, sá da anbefaler jeg det ikke. Vi "rómmer" pá ferie til Norge i august vi )
jennifer Skrevet 26. februar 2007 #3 Skrevet 26. februar 2007 Jenta var 2 mnd når vi reiste til Spania i fjor, nå skal jeg føde ca 19 April, og har planer om å reise ned i slutten av Mai. Ikke noe problem:)
Duddlidu Skrevet 26. februar 2007 #4 Skrevet 26. februar 2007 Hei! Har ingen erfaring på utenlandsreiser selv. Men når gutten min var 1 mnd, hadde jeg absolutt ikke hatt lyst til å ta han med meg til utlandet. Hadde mer enn nok med å være hjemme å kose oss. Mye nytt å finne ut av så tidlig. Men det er nå meg da, kan jo hende du ser annerledes på det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå