Anonym bruker Skrevet 25. februar 2007 #1 Skrevet 25. februar 2007 Våkner nesten ver natt og er gjennomvåt, er det normalt eller?? I natt var jeg kunne svett på magen?? Noen naturlig forklaring??
Gjest Skrevet 25. februar 2007 #2 Skrevet 25. februar 2007 Hormoner min kjære:) helt normalt..Og litt ubehagelig
SOMMER :) Skrevet 25. februar 2007 #3 Skrevet 25. februar 2007 Ja jeg svetter masse om natta. Særlig på magen, mellom puppene og på halsen. Er nok hormoner ja... :-)
Lillegull,2 på jorden,1 engel Skrevet 25. februar 2007 #4 Skrevet 25. februar 2007 Ja jeg koker på natta! Sambo sier det rett som det er, han kan ikke ligge nært meg for jeg er altfor varm. Merker det selv særlig på hals og brystkassa, er ofte våt av svette der når jeg våkner.. =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå