Mersa og gutta <3 Skrevet 25. februar 2007 #1 Skrevet 25. februar 2007 Gjør det noe om den ble blandet med vann? Min kjære stod opp med Magnus i dag og laget maisgrøt med melk, han sa den hadde blitt blitt klumpete, men grei.... Kan det gi Magnus vondt i magen på noe måte?
Gjest Skrevet 25. februar 2007 #2 Skrevet 25. februar 2007 Neida, det er nok mest for smakens skyld:)
mai mammaen til to Skrevet 25. februar 2007 #3 Skrevet 25. februar 2007 vil ikke tro at det er farlig...men tror ikke det er så mye næring i den som det skal være
Mersa og gutta <3 Skrevet 25. februar 2007 Forfatter #4 Skrevet 25. februar 2007 Var det jeg tenkte...Var siste rest så er jo greit å bli kvitt den. :-)
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2007 #5 Skrevet 25. februar 2007 Nope, mindre næring i den bare/mindre jernopptak- så ikke noe farlig. Men om man gjør det til en "vane" (ikke det at du gjør det, er ikke sånn ment) så kan man tilsette frukt for å øke jernopptaket..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå