Sessa ruger igjen... Skrevet 25. februar 2007 #2 Skrevet 25. februar 2007 Er ikke så god på å bake, men det går å lage freia brownies (pose) og kakemons (møllerens?) langpanne uten melk... ;-P
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2007 #3 Skrevet 25. februar 2007 Stort sett går det greit å bytte ut melk med vann i de fleste sjokoladekakeoppskriftene. Ellers finnes det appelsinkake/sitronkake der du bruker appelsinjuice i stedet for melk (og ikke sjokoladepulver). blir kjempegode.
Duddlidu Skrevet 25. februar 2007 #4 Skrevet 25. februar 2007 Hei! Sjokoladekake har jeg ikke peil på.. men på www.utenmelk.no så er det en supergod banankake!! Den kan man ha sjokolade glassur på Banan og sjokolade er helt fantastisk godt.
allergibarn Skrevet 25. februar 2007 #5 Skrevet 25. februar 2007 Møllerens Kakemons langpannekake er enkel og god - og uten melk. Ellers finner du forskjellig på www.utenmelk.no
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå