Anonym bruker Skrevet 25. februar 2007 #1 Skrevet 25. februar 2007 lillejenten er 3.5 mnd og jeg kjenner jeg har lyst på en til ganske snart. herlighet, tørr ikke si det til mannen, han tror sikkert jeg er gal.. fødselen var lang og grusom og jeg lovet meg selv at aldri mer og jeg syntes til tider det er veldig slitsomt men likevel, JEG VIL HA EN TIL!!! hun er nemlig så nydelig og vakker og ting skjer hele tiden så jeg gleder meg til forhåpentligvis å oppleve det igjen;) hehe velger å være
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2007 #2 Skrevet 25. februar 2007 10 mndr siden jeg fikk nr to. Jeg trodde aldri jeg skulle få lyst på nr 3. Men jeg er fryktelig baby-syk. Så til sommeren setter vi i gang igjen. Sprøtt hvor fort man glemmer alt det vonde og slitsomme. Lykke til videre!
Lenemamma`n Skrevet 25. februar 2007 #3 Skrevet 25. februar 2007 Hehe,godt å se at jeg ikke er alene:p! Har ei tulle på 10 mnder,og er 3 mnder på vei med nr.2=) Gleder meg!!!!!
haater husarbeid Skrevet 25. februar 2007 #4 Skrevet 25. februar 2007 *grøss* jeg tenkte også sånn når baby var på den alderen og var rolig og sov masse. Nå er han seks mnd og jeg grøsser ved tanken på flere babyer........ Nå begynner virkelig søvnmangelen å gjøre seg gjeldende etter å ha ammet og ammet i seks mnd på natta, fått tenner, vært syke og generelt vært urolige på natta..... Min høyre fot for en god natts søvn!!
Kaffelatte Skrevet 26. februar 2007 #5 Skrevet 26. februar 2007 Jeg kjenner følelsen. Nå er smurfen snart 15 måneder og jeg er gravid med nestemann. ) 15+1
Gjest Skrevet 26. februar 2007 #6 Skrevet 26. februar 2007 Akkurat sånn følte jeg også det når babyen var rundt den alderen. Nå er han snart 10 mnd. og jeg er ikke så babysyk lenger. Har mer enn nok med nysgjerrigper her....hehe
lillepernille,m2søtesmå+1til Skrevet 26. februar 2007 #7 Skrevet 26. februar 2007 du er ikke alene jeg har en på 9 mnd og jeg og mannen min skal bynne nå...litt tili syns noen men d bryr jeg meg ikke noe om...har vært babysyk no siden gutten min var 3-4 mnd gammel så no klarer jeg ikke å vente lenger...jeg gleder meg veldi + at de vil ha sånn glede av verandre når de blir større å sjalusi tenker jeg ikke på heller for d er va du legger opp til selv
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2007 #8 Skrevet 26. februar 2007 jeg ønsker meg også fler, min er 3 mnd. mannen min vil ikke ha fler vi har to iog han syntes det er nok. men jeg vil ha mange barn og da er jo ikke en til å forda. vil jo ha minst et par til jeg da. men hvertfall en til. dumme dumme mannen min som ikke vil ha flere barn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå