Anonym bruker Skrevet 23. februar 2007 #1 Skrevet 23. februar 2007 Min mann er ekstremt rastløs. Selv om han har jobbet hele uken får han helt klaus av å være hjemme i helgen. Da ønsker han at vi gjerne skal farte rundt på må få, besøke folk og gjøre det vi har lyst til. Eller invitere folk på kvelden. Men nå har vi flere barn, inkludert en liten baby. Jeg blir sliten av det kjøret. Orker ikke. Og da blir han sur. Sier han ikke har et liv osv. Ikke så veldig interessert i å sitte aleine om kveldene heller, da jeg er mye aleine i uken og helgen er eneste tiden jeg kan få litt avlastning. Må si det sårer meg at kjæresten betrakter en hjemmehelg med familien som en kjedelig helg, rett ut vinduet.
-MtG- Skrevet 23. februar 2007 #2 Skrevet 23. februar 2007 Vi trives heldigvis hjemme begge to. Sjelden det blir noe annet enn stue-helger her:) Synes han er rar som sier han ikke har noe liv. Er det ikke dere som er livet hans da? Er det ikke sånn han ville ha det? Når man får barn og kone og alt det der så må man jo regne med å kose segen del hjemme også..
75 modell og mamma til 6 Skrevet 23. februar 2007 #3 Skrevet 23. februar 2007 uff samme her hjemme også, virker på en måte som om det på jobb er så høyt arbeidsnivå, at han ikke "lander" i løpet av helgen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå