gutt og jente Skrevet 21. februar 2007 #1 Skrevet 21. februar 2007 Har akkurat fått lagt inn dette programmet. Kan dere kort forklare meg hvordan dere gjør det når dere laster inn bilder fra minnebrikke. Lagrer dere i photoshop eller på "mine bilder" på dataen? Vet ikke helt hvor jeg skal gjøre av bildene mine, og hvordan fungerer det dersom jeg skal redigere? Ligger originalen på dataen? Vil så gjere bli flink å bruke photoshop, men syns det er vanskelig.
ApriIbaby Skrevet 5. mars 2007 #2 Skrevet 5. mars 2007 Lagre bildene dine i egne mapper uavhengig av Photoshop. Åpne så Photoskop og åpne bilde filen som du gjør når du åpner filer via andre program. Husk å lag en kopi av bildet før du begynner å leke med det så du ikke ødelegger originalen. Lykke til
gutt og jente Skrevet 13. april 2007 Forfatter #3 Skrevet 13. april 2007 Jeg lurer også på dette? Hvordan lager man kopi av bildet? Og lagrer man det da i photoshop?
Gjest Skrevet 14. april 2007 #4 Skrevet 14. april 2007 har photoshop,og slik gjør jeg det. tar opp bildet,gjør det jeg skal med det,og lagrer som.enten skriver jeg kopi,eller navn på bildet.laga en egen mappe til di bildene.men husk å lagre det som jpeg fil.greiest det.hvis du skal skrive det ut eller noe.håper du fikk svar på det du lurte på. å ja,når du har lagra det du redigerte,så beholder du alikavell orginalen.
Gjest Skrevet 14. april 2007 #5 Skrevet 14. april 2007 å nå så jeg at jeg ikke svarte på spørsmålet,hehe. lagrer bildene på mine bilder jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå