Anonym bruker Skrevet 21. februar 2007 #1 Skrevet 21. februar 2007 hvis jeg bestiller et abonnement nå? har ikke lyst til å kjøpe det på butiken her, for da er jeg jo "busted"... men vil ikke vente for lenge heller. noen som har fått sånt smykke? ser vel egentlig ikke superfint ut???
♥ nr3 i juni 2011♥ Skrevet 21. februar 2007 #2 Skrevet 21. februar 2007 Jeg bestilte og fikk bladet rasker enn jeg hadde trodd... Så om du bestiller nå får du sikkert det bladet som er ute i butikken nå. Jeg har ikke fått smykket ennå, så vet ikke om det er fint.
Mamma&LilleKrølle Skrevet 21. februar 2007 #3 Skrevet 21. februar 2007 Hmm, er det flere som ikke har fått de "gavene" de lover?? Jeg meldte meg inn ifjor, og var jo kjempefornøyd med bladet. Men fikk aldri den velkomsgaven. Det var den gang en klokke. Kjedelig om det er flere som ikke får det de lover da..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå