Twisted Sister Skrevet 20. februar 2007 #1 Skrevet 20. februar 2007 Når er det vanlig/forsvarlig å begynne å la småttisene få sove ute i vogna?
mamman`te2flottegutter Skrevet 20. februar 2007 #2 Skrevet 20. februar 2007 Min har sovet ute hele tida. Nå fødte jeg i september da, så da var det jo ikke særlig kaldt. Men er det under 6-7 minus så sover han inne.
Vestlandske meierier A/S Skrevet 20. februar 2007 #3 Skrevet 20. februar 2007 med en gang så lenge det ikke er mange minusgrader:)
Twisted Sister Skrevet 20. februar 2007 Forfatter #4 Skrevet 20. februar 2007 Jasså, ikke trengt å skifta nick enda? :-)
Anonym bruker Skrevet 20. februar 2007 #5 Skrevet 20. februar 2007 Min sov ute fra han var ca 3 uker gammel, til tross for at det er vinter og minusgrader. Frisk luft er bare bra for de:) Minus 10 grader er visst grensen for hva de kan ligge ute i (moro det, for på svalbard er grensen -20), men men. Man kjenner jo om de er varme, og da har de det godt der nede i vogna si. L:)
OktoberPrins kom 20.10 Skrevet 20. februar 2007 #6 Skrevet 20. februar 2007 Så lenge det ikke er mer enn 10 minus eller det blåser mye,så kan de sove ute. Svigerfar er lege,og han anbefalte ikke å la dem ligge lenge hvis det var kaldere pga luftveiene(har ikke noe med at de blir kalde å gjøre, det er jo bare å pakke dem godt inn:)) Min lille jæ..nei engel var det visst (bare tuller) sover ikke dersom ikke vognen beveger på seg,her er det krav til action fra morgen til kveld:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå