Gå til innhold

Unskyld.. men faens naboer som vekker mini hele tiden!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skriker i gangen rett v rommet til mini! Smeller i dører og det høres ut som det kommer en haug med elefanter ned trappa!Vi bor i enebolig med broren til sambo over oss, vi måtte bytte soverom så vi slapp å høre på dem hadde sex hver natt!

 

Måtte bare ha ut litt frustrasjon her:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Må vel gå ann å snakke til dem, er vel bedre enn å ha det som dere har nå, slippe å gå og irritere seg..?

Skrevet

du kan ikke be dem ta litt hensyn til mini da??

så han får sove godt??

ikke kjekt når de våkner av nabobråk, opplevd det jeg også noen ganger....

Skrevet

Gjett om vi har prøvd, det nytter ikke!

Skrevet

Da må du si det en gang til, kanskje de skjønner det neste gang! Sånn er veldig irriterende!

Skrevet

Hvis de leier av dere så må dere jo kunne stille visse krav, hvis dere leier av dem, så hadde jeg sett meg om etter et annet sted å bo..

Skrevet

Vi leier av svigerforeldrene våre, vi bodde her først så kom broren og etterhvert hans kjæreste med tre barn! Jeg har sagt i fra til svigers om problemet men det ser ikke ut som det hjelper heller! Vi må bo her en stund til fordi vi bor her rimelig, vi sparer til huskjøp!

Skrevet

svigerforeldrene mine skulle det stå;)

Skrevet

Kanskje dere burde være litt ekle, ta bråket (gjerne sexen også..) opp på video, vis det til dem og si at om de ikke skjerper seg, så viser dere det til foreldrene hans.. Må vel gå ann å ta hensyn!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...