Anonym bruker Skrevet 18. februar 2007 #1 Skrevet 18. februar 2007 Den fine talen før han gikk ned på kne og fridde.. med ring.. Jeg har allt jeg kan ønske meg i hele verden jeg nå!!! Perfekt forlovede og perfekt sønn!!!!!!!!!! Er så lykkelig!!!!!!!!! JEG SKAL GIFTE MEG!!!!!! Måtte bare si det et sted, for vil ikke fortelle det til noen før vi har fått fortallt de nermeste. Velger derfor og være anonym også.
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 18. februar 2007 #4 Skrevet 18. februar 2007 Gratulerer kjempe masse!! Har dere bestemt dato for den store dagen?
Anonym bruker Skrevet 18. februar 2007 #5 Skrevet 18. februar 2007 Nei ikke enda. Må tenke litt på det, har litt lyst til og være vinter brud men litt lyst til og være sommer brud og. Skal jo bare gifte meg en gang, så må tenke litt på den. Er helt i skyene jeg nå.. Og kom så uventet så ble kjempe overasket. Takk for gratulasjonene!!
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 18. februar 2007 #6 Skrevet 18. februar 2007 Så gøy =) Litt vanskelig valg det der ja =) Har vært forlovet et par år jeg da, prøver å hinte innpå om bryllup i 2009 men.. Har hage som må ordnes, bygge garasje og ordne 2.etg... Hva skal vi prioritere liksom..
Anonym bruker Skrevet 18. februar 2007 #7 Skrevet 18. februar 2007 JA.. Det koster jo litt. Vi må nok vente 2 år kanskje, spare litt penger. Men nå kan vi ihverfall begynne og planlegge det. Skulle hatt garasje vi og, men bilene våre må nok fryse noen vintere til. For vi skal gifte oss!!! Og vil ha et stort bryllup når jeg først skal gifte meg. Og det koster jo.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå