solsikke pike+pikeimagen/uke41 Skrevet 15. februar 2007 #1 Skrevet 15. februar 2007 Ett must hver hveld er Pål T Jørgensen =0) smiler fra øre til øre når hun ser han. En annen er han fra Vg reklamen, han litt trege, som jobber på Bislett som starter =0) Så en blandig mellom de blir nok vår svigersøn hi hi. Er deres barn gla i tvn? =0)
ღ♥Mamma'n til prinsessaღ♥ Skrevet 15. februar 2007 #2 Skrevet 15. februar 2007 *ler* Snuppa mi leker rundt på gulvet og kikker jevnt på tv'en ja. Sitter hun i leikegrinda så strekker hun seg laaaangt ut i nettingen for å se tv'en. Hihi.. Er ved spesielle reklamer som den "oppussing reklamen" hvor hun dama har mareritt om at mannen ikke skal pusse opp det nye huset og så sier han at han skal kjøpe seg båt. Sier båt båt båt båt båt hundre ganger på en merkelig måte og hun elsker det. Smiler og ler og snur seg for å se *ler* Så liker hun den "har du hørt historien om de tre små fisk" sangen.. den i makrell i tomat reklamen.. Da digger hun. Armer og bein snurrer rundt i hundre her og shaker den lille body'en.. *ler* Hvis du skjønte hvem jeg mente nå.. Komplisert fortalt kanskje.. *ler*
solsikke pike+pikeimagen/uke41 Skrevet 15. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 15. februar 2007 Hi hi de er søte =0)
Grigri m/3 gutter Skrevet 15. februar 2007 #4 Skrevet 15. februar 2007 Min gutt startet å se på tv når han var 10 uker og fikk babygym. Den er plassert på gulvet foran tv'en så han ser nesten bestandig på skjermen mens han driver å slår med armene. Noen ganger syns han det er kjedelig program, så da studerer han de lekene istedet. Vi har begge lovet at vi ikke skal bli sånne foreldre som lar barna se på tv kjempemye og bruke den som barnepasser omtrent, men nå når han er baby er det jo ikke det samme? Det er så godt å få ro til å spise middag...hihi. Kan ikke være så galt.
BettyBoob Skrevet 15. februar 2007 #5 Skrevet 15. februar 2007 gutten min elsker viden "my love" til Justin Timberlake. Han stopper opp uansett hva han driver med og bare glor til videoen er ferdig. Da kan han leke videre. Han er 11 mnd. Helt latterlig, filmet det her om dagen...he he!
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 15. februar 2007 #6 Skrevet 15. februar 2007 Hun blei tv-slave allerede som nyfødt! Skiskyting er favorittsporten...hun kan ligge lenge og bare se på,- uten å gråte selv om hun ikke har smokk!
~Tjorven,overtid~ Skrevet 15. februar 2007 #7 Skrevet 15. februar 2007 Hihi:) Godt å høre att det ikke er bare vi som har en liten tv-slave i huset:o) Her er også skiskyting favorittsporten..men når barne-tv begynner ligger hun musestille..hihi:) Hun er snart 5mnd..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå