bomper`n Skrevet 15. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 15. februar 2007 ikke nå mer hører jeg...tihi.. har nesten sovi i 3 timer adressen er navnelapper.no. enkelt og greit. får latt han ligge og strekke seg noen minutter, så får jeg vel hente han... du gjort i dag da?
Gjest Skrevet 15. februar 2007 #4 Skrevet 15. februar 2007 Vaska i dag....så morro atte! og vært en runde med svigermor i byen da...ikkeno' trim i dag. Hørte J... hadde møtt deg på tur,godt noen er spreke, du skal vel trimme i kveld også?? Får vel vente til i morra jeg da... Kan du i gå tur/kaffe i morra,eller vil mannen ha deg hjemme;-)
bomper`n Skrevet 15. februar 2007 Forfatter #5 Skrevet 15. februar 2007 var bare en liten tur i dag. var på g-sport og kjøpte den lille sekken som sto i blad i dag. gulle må jo ha park-sekk skal trene i kveld ja, må jo få prøvd de nye skoa:) regner med at jeg ka bli med i morgen, mini var borte i hele går, så jeg har ikke rata med ha, men jeg tror ikke han skal noe. men kan pipe deg i kveld. nå ble det stille igjen i 2. etg, får nesten gå opp og se til han, synes det er på tide og stå opp, før han skal legge seg igjen!!! Ha en fin dag videre, vennen. piper deg etterpå!!!!
Gjest Skrevet 15. februar 2007 #6 Skrevet 15. februar 2007 J.. kjøpte sånn sekk til småen i sted;-) Snakkes!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå