Anonym bruker Skrevet 15. februar 2007 #1 Skrevet 15. februar 2007 Jeg misstenker nemlig at jeg er gravid. Skal ta test i dag. Lillegutt er 10 måneder nå og vi skal gifte oss til sommeren så det passer ikke i det hele tatt. I tillegg har jeg vært på fest og drukket og røykt. Grunnen til at jeg misstenker at jeg er gravid, er at magen har vokst sånn i det siste, selv om jeg trener mye. Var sånn oppblåst i magen tidlig i forrige svangerskap også, i tillegg føler jeg at jeg har kjent antydning til bevegelse (kan være innbilning) og har hatt mensmurringer i magen og litt blodspor i trusa etter samleie....Er så redd for å være gravid. Går det an, selv om man har vært beskyttet? Jeg ammer ikke lengre forresten
Meg&gutta~prøverpånr3 Skrevet 15. februar 2007 #3 Skrevet 15. februar 2007 nei ble ikke gravid mens jeg gikk på de,men hadde en konstant gravidfølelse... rumling og bobling og kvalme og tretthet osv.... bare bivirkninger...hehe:)
To gutter små Skrevet 15. februar 2007 #4 Skrevet 15. februar 2007 hei! jeg ble gravid på det. samtidig som jeg fullammet. guttungen er 4,5 mnd og jeg er snart 14 uker på vei med nr to, så det er fullt mulig;)
Anonym bruker Skrevet 15. februar 2007 #5 Skrevet 15. februar 2007 Lite spørsmål i den forbindelse - om man blir gravid selv om man går på p-pille/cerazette kan det da være skadelig for fosteret? At man har gått på pillen og ikke oppdaget at man er gravid før det har gått en stund? Ikke for å stresse deg HI, men dette er noe jeg lurer på. Har nemlig samme mistanken som deg.. Velger denne gangen å være
MammanTilGullene Skrevet 15. februar 2007 #6 Skrevet 15. februar 2007 P-piler skader ikke fosteret, så det trenger du ikke være redd for.
Gjest Skrevet 15. februar 2007 #7 Skrevet 15. februar 2007 Jeg ble gravid på cerazette. Fullt mulig ja. Har en søt liten jente som bevis )
Anonym bruker Skrevet 15. februar 2007 #8 Skrevet 15. februar 2007 Bare en liten kommentar; tror ikke du kan kjenne noen bevegelse så tidlig. Og det at du har drukket og røyket hender veldig mange, hvis det ikke er mange ganger og overstadig mye tror jeg ikke du skal bekymre deg. Men, det går an å bli gravid på det ja, ikke 100% sikkert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå