~Tjorven,overtid~ Skrevet 11. februar 2007 #1 Skrevet 11. februar 2007 Har en jente på 4,5mnd og lurer litt på når dere begynte med sittestol eller har tenkt å begynne? Gleder oss veldig til å begynne,men er redd for å starte for tidlig..
AE84 Skrevet 11. februar 2007 #2 Skrevet 11. februar 2007 min er 6,5mnd, og merker at han fortsatt ikke har helt kontroll på sittingen! regelen er jo at di ikke skal sitte før di kan sitte selv (ålså sette seg opp i sittene stilling selv), men det kan jo ta kjempe lang tid, og jeg tror atdet kan være greit å la dem sitte oppe til bordet fra tid til aen, men ikke for mye! vi begrenser det til middagen, med andre ord når vi spiser middag og han nekter å ligge på gulvet, da får han komme opp til oss;) ellers får han mat i vippestolen pga han sitter bedre i den, men vi har begynt å bruke stolene når vi er på kafe og lignene da;)
~Tjorven,overtid~ Skrevet 11. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 11. februar 2007 Takk for svaret:) Tror vi fortsetter med vippestol en stund til,greit å være på den sikre siden:) Men det skal iallefall bli gøy den dagen hun kan sitte med ved middagsbordet:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå