Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vet ikke alle barn får effekt som ønsket vedrørende å sove mer om natten. Men jeg kune tenkt meg hørt litt fra de som fikk affekt:)

 

Sov barna deres mye bedre? Sov de lengre om morgenen å?

 

Spent på å høre fra dere:) Har behov for litt solskinnshistorier her nå.. Er trøtt og må snart begynne med grøt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Til å begynne med ble han faktisk bare mer urolig, men jeg tror nok han fikk litt vondt i magen. Derfor begynte vi å gi sviskesaft til hvert grøtmåltid + at vi blandet soyaolje i grøten (setter ikke smak). Etter det har det gått veldig fint og han våkner bare én gang på natta - men vi måtte drive litt "lett" avvenning i to-tre dager først, for han våknet jo på de samme tidspunktene av gammel vane. Vi har altså på en måneds tid gått fra å ha en gutt som våknet hver tredje time på natta for mat + at han ville stå opp mellom fire og fem hver morgen, til å ha en som kun våkner én gang mellom 18-30 og 6.30. Deilig!!

 

I natt våknet han forresten første gang for mat klokka 5.30, så nå er det kanskje snart på tide å kutte helt for vår del.

 

Lykke til!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...