Gå til innhold

noen som vill bli med å teste på lørdag ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

spenende å teste sammen med noen

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kan bli med, har ikm på fredag og har tenkt å teste på lørdag. Har du noen symptomer?

Skrevet

tenkte også å teste da, med mindre tanta kommer før det da=)

Skrevet

jeg skal å teste. er det noen som har symptomer???

Skrevet

nei dårlig med det egentlig=/ litt stikking i magen av og til men føler meg ikke gravid=(

Skrevet

jeg er trøtt, stikking i magen, kvalm brekker meg. og det føles som det dirrer i livmorhalsen min

Skrevet

jeg og venter mensen til helga. Har skikkelig mensmurring nå, og i går hadde jeg bittelitt brunt. (sorry...!!!) Men tenker at det kanskje var en festeblødning? Går det an?? Sist jeg ble gravid hadde jeg også veldige mens-smerter i en uke før mensen kom (ikke kom, mener jeg selvfølgelig:-), og vanligvis har jeg vondt bare dagen før eller ikke i det hele tatt.. Men ingen andre "symptomer", og jeg tviler veldig,for det er bare den første mnd vi prøver..

Men skal følge med her på lørdag:-)

Skrevet

dytter denne- Skal ikke teste,for jeg har fått avslag på rødt papir...Men er spent på dere andre som skulle teste i ddag. Hvordan går det???

Skrevet

testet i dag og torsdag.... negativt selfølgelig. Er i dag på dag 30, men hatt veldig uregelmessig tr, så hvem vet når ikm egentlig er... Ikke lett dette nei! lykke til alle som skal teste i dag!

Skrevet

hvordan har det gått med de som skulle teste i dag? Jeg har kjøpt med ett par cb tester som skal vætes når jeg bare kommer hjem fra jobb (pause nå..) kan ikke sjekke på jobb, skulle jeg være gravid vil de tro jeg har forsynt meg fra medisinskapet.. HAHA- (er sykepleier.. hehe)

Skrevet

testet negativt i dag... har ikm i dag men ingen tegn til tanta ennda hun altid er presis!=/ er det mulig å ikke teste positivt for noen dager etter IKM? blir gal av å vente på tanta, skal hun komme så må hun få fart på seg for jeg lurer fælt på hva som skjer her jeg=P

Skrevet

eg slapp å teste eg. tanta kom . buhu. en dag over ikm

hadde flust med symptom, har eg nå egentlig enda, men tanta er her den :(

Skrevet

testet negativt i går jeg og.. blæh.. blir minst like gal som storken airline..om ikke mer. 6 dager over ikm..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...