TurboPrinsessen:-) Skrevet 5. februar 2007 #1 Skrevet 5. februar 2007 Synes litt synd i meg selv, for sambo er på jobb - og er ellers ingen som kan feire med meg idag... Men men... er jo ikke noe å feire egentlig - er jo ingen rund dag heller! Vet jeg får blomster på døren - ringte en blomster butikk og lurte på når jeg var hjemme:-) Det blir dagens høydepunkt:-)
Firefly77 Skrevet 5. februar 2007 #2 Skrevet 5. februar 2007 Haaaaappy birthday!!! Og blomster på døra, det høres ut som en drøm for meg Kos deg i morgen, da.
SpiseLise Skrevet 5. februar 2007 #3 Skrevet 5. februar 2007 Gratulerer med dagen:-D Du får feire deg selv da vettu, kan være kjempekoselig det også!
FIFFI *nybakt 2barnsmamma* Skrevet 6. februar 2007 #4 Skrevet 6. februar 2007 Gratulere så mye med dagen!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå