juli06-mamma Skrevet 5. februar 2007 #1 Skrevet 5. februar 2007 Vi har nettop sendt inn seperasjonspapirene, men maen var rask med at jeg måtte få min egen konto for å klare meg selv og guttungen. Jeg har beholdt pikenavnet som mellomnavn og lurer nå på om jeg bare skal søke om å få hans etternavn slettet med en gang. Kommer ikke til å finne tilbake til hverandre her nei, men vi prøver å være venner. Jeg skal da bestille nye bankkort og pass og div, og vil ha riktig etternavn på. Hvor lenge og når skiftet dere etternavnet?
Gjest Skrevet 5. februar 2007 #2 Skrevet 5. februar 2007 Skiftet etternavn i separasjonsprosessen. Det gjorde jeg fordi jeg visste det aldri ville bli oss igjen.
liten og lettmett Skrevet 5. februar 2007 #3 Skrevet 5. februar 2007 Sendte endring om navnebytte dagen etter at seperasjonspapirene hadde blitt sendt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå