Anonym bruker Skrevet 4. februar 2007 #1 Skrevet 4. februar 2007 huff, sitter her alene nå, lillemor sover og eldstemann er ute hos kompiser. Sambo sitter i fengsel. Han har vært inne siden tirsdag, vi skulle liksom få besøke han nå i helga. Jeg gjorde alt slik det skulle gjøres, og leverte søknaden om besøkstillatelse før torsdag(på onsdag faktisk) og fikk beskjed om å ringe torsd el fred og høre om den var blitt innvilga. Virka som det var ingen sak.. Så ringte jeg på fredag og fikk beskjed om at nei, den var ikke registrert på dataen, og var dermed ikke behandlet, ring igjen på onsdag...(Jeg er helt sikker på at han gjøken jeg leverte den til har rota den bort) Men halloooo, det var jo denne helga vi skulle komme på besøk. Han hadde heller ikke tid til å snakke mer med meg da han måtte inn på avdelingen, og dessuten skulle reise bort.. Jeg sa at vi jo dessuten bare hadde et par minutter igjen å pate i telefonen, han sa at om man hadde barn får man 10 min ekstra, han måtte bare prate med en der inne. Han ringte meg i går og sa at det var visst ikke så enkelt, for det måtte han søke om.. Men i helvette må man jo få beskjed om sine rettigheter!!!!!! Så nå får jeg kanskje ikke snakke med han før på tirsdag, og kanskje vi får besøke han på onsdag, men over 1 uke uten å se pappaen sin er jo utrolig lenge for ei lita frøken på 1 år.
"min villemo" Skrevet 6. februar 2007 #2 Skrevet 6. februar 2007 da hadde jeg kanskje klaget, ... forhåpentligvis kommer du til ett fornuftig menneske som tar hensyn til den lille frøkna deres sender en stooor trøsteklem !
Anonym bruker Skrevet 6. februar 2007 #3 Skrevet 6. februar 2007 han hadde sagt noe til "den rette" der inne og han hadde sagt at at vi/han skulle jo ikke straffes for at de hadde rotet bort/gjort feil der inne, så vi fikk komme nå på søndag som var. ble kjempegla da selvfølgelig. Ungen var også gla for å se pappaen sin
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå