Anonym bruker Skrevet 3. februar 2007 #1 Skrevet 3. februar 2007 Går det an å lage privat avtale om barnebidrag uten noen som helst innblanding fra NAV? Eller går de inn og sjekker de avtalene og?
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2007 #2 Skrevet 4. februar 2007 Det beste er å lage privat avtale. Nav anbefaler det. De har ingen ting med hva den avtalen er. Vi gjorde det sånn for noen år siden, og har ikke fått noen reaksjon fra nav ang bidrag.
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2007 #3 Skrevet 4. februar 2007 Vi har også privat avtale, fungerer greit det. Men om han har ustabil økonomi, og inntekt vil jeg sterkt anbefale deg og ta det via NAV, da får du iallefall bidraget.
Gjest Skrevet 4. februar 2007 #4 Skrevet 4. februar 2007 Takk for svar :-) Har et greit forhold til bf der. Så foretrekker å få en privat avtale med han om det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå