Karomamma Skrevet 3. februar 2007 #1 Skrevet 3. februar 2007 Hei på dykk!! Her sitter jeg med en forholdsvis god høyreskulder!! Spørs om det er dibbe-pausen som har bidratt den til plutselige helsegevinsten (selv om jeg ikke vil innrømme det helt....) Lillemor og jeg har vært ute og lekt i snøen i formiddag. I går var hun endelig frisk etter en uke med høy feber og murring i den lille tynne magen. Hun har omtrent ikke spist på ei uke og hadde ikke mye å gå på fra før, stakkars. Men nu er alt så meget bedre!! Jeg er egentlig på vei til asiabutikken ned i gata for å handle litt. Fikk vann i munnen av en artikkel i Aftenposten i dag (har dere lest den?). Nam nam, vårruller, innbakte scampi og diverse godt. Kanskje i kveld?? Måtte bare dibbe litt først, hi hi hi... Håper dere har en har en fin formiddag, allihopa, og at det blir en god helg!! Klem fra
♥Snulder Skrevet 3. februar 2007 #2 Skrevet 3. februar 2007 Som helsepersonell så kan jeg garantere deg at dibbe-pause IKKE har noe med din forbedrede høyreskulder å gjøre! Nemlig! Men godt å høre at vesla er på bedringen!! God helg til deg også!
Gjest Skrevet 3. februar 2007 #3 Skrevet 3. februar 2007 joda.vi har det så fint som det går an her....men utrolig hvor fort et hus kan blir overrotet,og det på bare noen timer!!! ;o) så bra at du er bedre,og at lillemor endelig får leke i snøen.her regna den bort,så vi har vår...=( ha en god helg du også =0)
Urtete Skrevet 3. februar 2007 #4 Skrevet 3. februar 2007 Så godt at snuppa di er frisk & rask!! :-) Ha en superfin helg du også!:-)
Attpåklatten :-)™ Skrevet 3. februar 2007 #5 Skrevet 3. februar 2007 Hei & Hå, skal hilse fra Ålesund, byen som brant, der det lukter tang og der de har hai i bur (iallefall nesten bur da;-)) Ha en flott helg og hilse masse til miniKaro fra Hannah & meg:-))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå