Kongenpåhavet Skrevet 2. februar 2007 #1 Skrevet 2. februar 2007 Hei;-) Holder på å prøve for 3 gang nå...går å kjenner etter symptoner hele tiden etter el:-) begynner å bli litt slitsomt, hehe. Er ikke så lett å ikke tenke på det. Lurte på om noen her kan si hvor tidlig de har fått resultat på graviditetstesten etter el? Må jeg vente heeeelt til neste gang jeg skal ha mensen??
camelia4årpåvent Skrevet 2. februar 2007 #2 Skrevet 2. februar 2007 Hei! Det beste er å vente til den dagen du skal ha mensen igjen. Clearblue testene sies å være de sikreste og de kan du teste med 3 dager før IKM, men ikke mist håpet hvis testen er negativ, noen får ikke positiv test før ei uke etter at du skulle hatt mensen.
Canutte Skrevet 2. februar 2007 #3 Skrevet 2. februar 2007 Sikreste er vel å teste tidligst 3 dager før forventa menstruasjonsdag...Vet det er leeeeenge å vente:-) Lykke til:-)
Kongenpåhavet Skrevet 2. februar 2007 Forfatter #4 Skrevet 2. februar 2007 åh huff det er såååå leeeenge å vente:-) hehe. Huff er litt av en prøvelse dette her. Er vanskelig å ikke bli oppslukt av hele greia:-) Men så er jeg litt usikker på det med alkohol og da...er invitert på fest imorgen...vil jo ikke drikke hvis jeg er gravid, men vil jo ikke være hysterisk heller. Skal ha mensen om 1 uke...hvordan gjør dere det?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå