Gå til innhold

Graviditetstester, hvor tidlig kan jeg ta en test etter el?


Anbefalte innlegg

Hei;-)

 

Holder på å prøve for 3 gang nå...går å kjenner etter symptoner hele tiden etter el:-) begynner å bli litt slitsomt, hehe. Er ikke så lett å ikke tenke på det. Lurte på om noen her kan si hvor tidlig de har fått resultat på graviditetstesten etter el? Må jeg vente heeeelt til neste gang jeg skal ha mensen??

Fortsetter under...

Hei! Det beste er å vente til den dagen du skal ha mensen igjen. Clearblue testene sies å være de sikreste og de kan du teste med 3 dager før IKM, men ikke mist håpet hvis testen er negativ, noen får ikke positiv test før ei uke etter at du skulle hatt mensen.

åh huff det er såååå leeeenge å vente:-) hehe. Huff er litt av en prøvelse dette her. Er vanskelig å ikke bli oppslukt av hele greia:-) Men så er jeg litt usikker på det med alkohol og da...er invitert på fest imorgen...vil jo ikke drikke hvis jeg er gravid, men vil jo ikke være hysterisk heller. Skal ha mensen om 1 uke...hvordan gjør dere det?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...