Anonym bruker Skrevet 1. februar 2007 #1 Skrevet 1. februar 2007 Jeg bruker å blande pureer inn i maisgrøten, for å gi jenta mi et litt mer variert kosthold. Hun har det med å brekke seg av pureene alene, men så lenge jeg blander med grøt går det bra. Lager grøten på vanlig måte med vanlig mengde mm og tilsetter f.eks gulrotpure, pærepure eller rotfruktpure. Jeg har alltid tenkt at dette måtte være ok? Noen synspunkter?
Sjokoholikern Skrevet 1. februar 2007 #2 Skrevet 1. februar 2007 Det går selvfølgelig helt fint! Gutten min ville ikke ha grøt, men så moste jeg banan og blandet i, og da elsket han det! spiste sikkert banan hver dag i flere mnd... hehe. Men selv klarer jeg ikke å forstå at maisgrøt blandet med rotfruktpure kan være godt... usj! men hvis hun liker det, hvorfor ikke?
Anonym bruker Skrevet 1. februar 2007 #3 Skrevet 1. februar 2007 Jeg smakte på det i sted, det smakte helt ok. Gir henne ikke ting jeg ikke har smakt på først.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå