Ravna Skrevet 30. januar 2007 #2 Skrevet 30. januar 2007 Leste den for en halvtime siden. Har svart på den. Pengene er satt inn nå, og jeg la til utgiften for papiret. Supert at du har orket, føler meg litt slem, egentlig...
Trollet73 Skrevet 30. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 30. januar 2007 Nei nei, ikke den mailen. Men de jeg sendte nå nettopp.
Ravna Skrevet 30. januar 2007 #4 Skrevet 30. januar 2007 Kom på etter at jeg hadde svart at det kunne jo være du mente en annen mail. Har lest den nå. Tror ikke du mente å gi meg dårlig samvittighet, men jeg kjente den kom da jeg tenkte på hvor mye jobb du faktisk har hatt. 15 kr for papir er ingen stor utgift, det er bare rett og rimelig at du får betalt for materialet. Men jeg vet at det ikke var det du mente!
Trollet73 Skrevet 30. januar 2007 Forfatter #5 Skrevet 30. januar 2007 Jeg mener at en avtale er en avtale. Hvis du ikke endrer betalingen, så får du ha noen til gode da. Kanskje det frister med en Kokopelli?
Ravna Skrevet 30. januar 2007 #6 Skrevet 30. januar 2007 Kan jo ikke ta tilbake penger som jeg alt har overført, og jeg vil uansett føle meg litt bedre hvis du beholder dem. Men en Kokopelli høres bra ut
Trollet73 Skrevet 30. januar 2007 Forfatter #7 Skrevet 30. januar 2007 Har uansett sendt deg en ekstra sommerfugl, i motsatt farger, for jeg synes at de ble så fine. Håper du er enig.
Ravna Skrevet 30. januar 2007 #8 Skrevet 30. januar 2007 Takk for det Nå sover minstemann (ny tann+forkjølelse=masse skriking), så nå stuper jeg i seng. Natta!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå