Anonym bruker Skrevet 30. januar 2007 #1 Skrevet 30. januar 2007 Hei, Truffet en utrolig kjekk jente i fjor. Hun hadde da nettopp gått ut av et langt samboerforhold. I etterkant av dette bruddet har vært singel og vært med andre menn. Så traff hun meg og har vært med meg siden. Men en av de hun var med i mellom meg og samboerforholdet sender henne til dels ekle meldinger. Bør jeg nekte henne kontakt ? Hva gjør jeg?
blond Skrevet 30. januar 2007 #3 Skrevet 30. januar 2007 Nei, du bør ikke nekte henne kontakt! Snakk heller med henne. Åpen kommunikasjon er en forutsetning for at et forhold skal fungere.
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2007 #4 Skrevet 31. januar 2007 ho skjønner ikke hvorfor de fortsatt er seksuelt relaterte når han vet at hun har funnet ny mann.
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2007 #5 Skrevet 31. januar 2007 Har opplevd utroskap før og ønsker ikke oppleve det igjen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå